Polska, medal Gaude Mater Polonia, 1987

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 21:17:00
336969
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal Gaude Mater Polonia, 1987, Częstochowa, Aw: Półpostać Papieża w lewo, trzymającego krzyż, JAN PAWEŁ II - 16.X.1978, Rw: Herb papieski, GAUDE MATER POLONIA, na obrzeżu punca srebra oraz punca producenta, medal projektu Stanisławy Wątróbskiej, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych Veritas w Częstochowie
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 35.3 mm, 25.78 g, lekko czyszczony
Literatura: Grabowski 0019, Nestorowicz 21

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 175

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  42 zł