Polska, 40. rocznica bitwy pod Monte Cassino, 1984

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 21:16:40
336830
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 40. rocznica bitwy pod Monte Cassino, 1984, Aw: Kwiat maku, w nim widok klasztoru na Monte Cassino oraz krzyży przed nim, Rw: Krzyż Monte Cassino, 18 MAJ - 1984 r - 18 MAJ - 1944 R, na obrzeżu nabita punca wykonawcy i punca srebra
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 45.0 mm, 51.88 g

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 234

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  165 zł
4)  155 zł
5)  90 zł