Polska, Marszałek Józef Piłsudski, 1931

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 21:16:20
336871
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Marszałek Józef Piłsudski, 1931, Warszawa, Popiersie Józefa Piłsudskiego w lewo, w bluzie brygadiera, na dole MARSZAŁEK J. PIŁSUDSKI, z lewej sygnatura J.Avmiller, na stronie odwrotnej Orzeł, znak mennicy i MENNICA PAŃSTWOWA, plakieta projektu Józefa Aumillera
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 61.3 x 91.2 mm, 201.71 g, dodatkowo oryginalna podstawka i pudełko Mennicy Państwowej, bardzo ładny egzemplarz
Literatura: Strzałkowski Plakiety 5b

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 646

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  1 050 zł
4)  860 zł
5)  760 zł
6)  320 zł
7)  310 zł
8)  300 zł