Rosja, 1/2 kopiejki, 1914 СПБ

Rosja, 1/2 kopiejki, 1914 СПБ

Rosja, 1/2 kopiejki, 1914 СПБ

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 21:13:40
336213
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 1/2 kopiejki, 1914 СПБ, Petersburg
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, wyśmienita moneta
Literatura: Bitkin 274, Brekke 25, Kazakov 471

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 158

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  85 zł
4)  70 zł
5)  40 zł
6)  30 zł
7)  24 zł