Rosja, 1/2 kopiejki, 1912 СПБ

Rosja, 1/2 kopiejki, 1912 СПБ

Rosja, 1/2 kopiejki, 1912 СПБ

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 21:13:20
336217
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 1/2 kopiejki, 1912 СПБ, Petersburg
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, piękny egzemplarz
Literatura: Bitkin 272, Brekke 23, Kazakov 428

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 130

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  34 zł