Rosja, 3 kopiejki, 1914 СПБ

Rosja, 3 kopiejki, 1914 СПБ

Rosja, 3 kopiejki, 1914 СПБ

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 21:11:20
336197
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 3 kopiejki, 1914 СПБ, Petersburg
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękny egzemplarz
Literatura: Bitkin 227, Brekke 91, Kazakov 468

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 103

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  65 zł