Niemcy, talar, 1841

Niemcy, talar, 1841

Niemcy, talar, 1841

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 21:10:20
336815
Opis: Niemcy - Saksonia-Altenburg - Józef 1834-1848, talar, 1841, Drezno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 22.07 g, patyna, rzadki, nakład 20.000 sztuk
Literatura: AKS 49, Davenport 812, Thun 354

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 158

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  620 zł
4)  600 zł