Niemcy, 2 guldeny, 1847

Niemcy, 2 guldeny, 1847

Niemcy, 2 guldeny, 1847

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 21:09:40
336814
Opis: Niemcy - Hesja - Darmstadt - Ludwik II (1830–1848), 2 guldeny, 1847, Darmstadt
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 21.17 g, delikatna patyna, nieco rzadszy rocznik
Literatura: AKS 101, Davenport 704, Thun 197

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 184

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  700 zł
4)  680 zł
5)  660 zł
6)  640 zł
7)  600 zł