Indie, 1 rupia, 1917

Indie, 1 rupia, 1917

Indie, 1 rupia, 1917

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 21:02:40
336913
Opis: Indie - Jerzy V (1910–1936), 1 rupia, 1917, Bombaj
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 917, niewielkie uderzenie na krawędzi, patyna
Literatura: KM 524

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 111

1)  80 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  46 zł
6)  44 zł
7)  42 zł