Armenia, 500 dram, 2014

Armenia, 500 dram, 2014

Armenia, 500 dram, 2014

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:46:00
333452
Opis: Armenia - Republika, 500 dram, 2014, Arka Noego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "999", 31.12 g = 1 uncja srebra, stemple lustrzane, lekko przetarty awers, miejscowa patyna
Literatura: KM 196

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 84

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  95 zł