Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:26:20
336884
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 124b

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 215

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  185 zł
5)  180 zł
6)  160 zł
7)  135 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  115 zł
11)  110 zł
12)  100 zł
13)  95 zł