Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:24:40
336878
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 120c

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 193

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  115 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł
9)  80 zł