Cesarstwo Rzymskie, follis, 363–364

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:15:00
336980
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Jowian (363–364), follis, 363–364, Sirmium, Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N IOVIANVS P F AVG, Rw: W wieńcu laurowym VOT / V / MVLT / X, pod wieńcem BSIRM
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.80 g, patyna
Literatura: RIC 118

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 120

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  120 zł