Cesarstwo Rzymskie, follis, 321

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:14:20
336976
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Kryspus (317–326), follis, 321, Akwilea, Aw: Popiersie cesarza w prawo, CRISPVS NOB CAES; Rw: W wieńcu laurowym VOT ✽ V, CAESARVM NOSTRORVM, u dołu •AQS•
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony 2.51 g, patyna
Literatura: RIC 88

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 123

1)  110 zł
2)  105 zł