Rzym prowincjonalny, tetradrachma bilonowa, 286–287

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:13:40
336979
Opis: Rzym prowincjonalny - Egipt - Aleksandria - Maksymian Herkuleus (286–305), tetradrachma bilonowa, 286–287, Aleksandria, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, A K M OVA MAΞIMIANOC ΣEB, Rw: Elpis stojąca w lewo, trzymająca kwiat w dłoni i unosząca rąbek sukni, w prawym polu gwiazda, data L - B
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 6.41 g, defekt krążka na rewersie, zielonkawa patyna
Literatura: Emmett 4114

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 182

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  70 zł
5)  48 zł
6)  30 zł