Cesarstwo Rzymskie, denar, 222–228

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:12:00
336805
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aleksander Sewer (222–235), denar, 222–228, Rzym, Aw: Popiersie w wieńcu w prawo i napis IMP C M AVR SEV ALEXAND AVG, Rw: Stojąca Pax w lewo, trzymająca gałązkę i berło, legenda PAX AETERNA AVG
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 2.70 g, stara patyna, pięknie zachowana moneta
Literatura: RIC 165

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 160

1)  370 zł
2)  360 zł