Włochy, 40 lirów, 1814 M

Włochy, 40 lirów, 1814 M

Włochy, 40 lirów, 1814 M

Cena wylicytowana: 3 400 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:11:00
336975
Opis: Włochy - Królestwo Włoch - Napoleon I (1805–1814), 40 lirów, 1814 M, Mediolan
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 12.82 g, drobne uszkodzenia na rancie
Literatura: Fr. 5, Pagani 17

Cena końcowa: 3 400 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 141

1)  3 400 zł
2)  3 300 zł
3)  2 200 zł
4)  2 100 zł