Włochy, 40 lirów, 1808 M

Włochy, 40 lirów, 1808 M

Włochy, 40 lirów, 1808 M

Cena wylicytowana: 3 400 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:10:40
336974
Opis: Włochy - Królestwo Włoch - Napoleon I (1805–1814), 40 lirów, 1808 M, Mediolan
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 12.85 g, drobne uszkodzenia na rancie
Literatura: Fr. 5, Pagani 11

Cena końcowa: 3 400 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 1885

1)  3 400 zł
2)  3 300 zł
3)  2 400 zł
4)  2 300 zł
5)  2 200 zł
6)  2 100 zł