Francja, 40 franków, 1818 W

Francja, 40 franków, 1818 W

Francja, 40 franków, 1818 W

Cena wylicytowana: 3 100 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:08:40
336973
Opis: Francja - Ludwik XVIII (1814–1824), 40 franków, 1818 W, Lille
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 12.86 g, drobne uszkodzenia na rancie
Literatura: Gadoury 1092, Fr. 536

Cena końcowa: 3 100 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 220

1)  3 100 zł
2)  3 000 zł
3)  2 500 zł
4)  2 400 zł
5)  2 300 zł
6)  2 200 zł