wydawnictwa polskie, Józef Gosławski: rzeźby, monety, medale, Warszawa 2009, ISBN 9788362248001

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:06:40
336528
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Gosławski: rzeźby, monety, medale, Warszawa 2009, ISBN 9788362248001
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 215 stron fromatu A4, oprawa twarda, liczne ilustracje wenątrz

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 207

1)  32 zł
2)  30 zł