wydawnictwa zagraniczne, Каталог-справочник Золотые монеты периода правления Николая II, 2019, ISBN..

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:05:00
336518
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Каталог-справочник Золотые монеты периода правления Николая II, 2019, ISBN 9785604213353
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 190 stron formatu ok. 12.5 x 19 cm, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany (kolorowymi zdjęciami) katalog złotych monet Mikołaja II oraz z okresu sowieckiego bicia carskiego złota w latach 1923–1926. W katalogu przedstawiono również liczne odmiany monet, w tym np. różnice w budowie głowy orła czy korony, z pełnym opisem ze wskazaniem ich rzadkości oraz przybliżoną wartością w różnych stanach zachowania. Ukazane zostały również przykłady fałszywych monet. Osobny rozdział zawiera szereg analiz XRF spektrometrii rentgenowskiej na podstawie oryginalnych monet z podziałem na daty i nominały. Niski nakład – 2 000 egzemplarzy.

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 33
Ilość odsłon: 463

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  360 zł
4)  330 zł
5)  200 zł
6)  165 zł
7)  130 zł
8)  105 zł