wydawnictwa zagraniczne, Huletski Dzmitry – Russian Wire Coins 1533–1645, 2009

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:04:40
336517
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Huletski Dzmitry – Russian Wire Coins 1533–1645, 2009
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 48 stron formatu ok. A5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany katalok rosyjskich kopiejek i dienieżek, w tym monet Władysława IV (każda pozycja w katalogu posiada stopień rzadkości oraz wycenę stosowaną dla stanu zachowania, przedstawiono również odmiany i typy tych monet)

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 158

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  38 zł