wydawnictwa zagraniczne, Plant Richard – Greek Coin Types and Their Identification, London 2004, IS..

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:04:00
336524
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Plant Richard – Greek Coin Types and Their Identification, London 2004, ISBN 9780900652479
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 343 strony formatu ok. B5, oprawa kartonowa, opracowanie bogate w bardzo liczne rysunki ułatwiające identyfikację monet greckich - opracowanie bogate w bardzo liczne rysunki ułatwiające identyfikację monet greckich przedstawione w nietypowy ale i praktyczny sposób. Monety zostały posegregowane motywem wiodącym np. - zwierzęta (np. koń, byk, delfin, orzeł), bogowie (np. Zeus, Artemida, Apollo), postacie (Herkules, jeździec, wojownik) itd. a następnie zidentyfikowane i opisane.

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 218

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  46 zł