wydawnictwa zagraniczne, Krause Chester L., Mishler Clifford – Standard Catalog of World Coins, Del..

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:03:40
336527
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Krause Chester L., Mishler Clifford – Standard Catalog of World Coins, Deluxe ANA Centennial Edition, Iola, 1991, ISBN 087341151X (W dziale Polska, oprócz monet obiegowych, przedstawiono monety próbne bite od czasów Augusta III, Stanisława Augusta, II RP - min. klipy czy bicia okolicznościowe, międzywojenne próby Amrogowicza, PRL jak i czasy współczesne z przedstawieniem ich wizerunków oraz nakładów. W jednym miejscu zebrane praktycznie wszystkie znane monety próbne związane z polską numizmatyką. Przedstawiono również monety próbne innych krajów.)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: dwa tomy, łącznie 3008 stron formatu A4, twarda oprawa z dodatowym etui, bogato ilustrowany katalog w ekskluzywnej wersji wydanej na stulecie Amerykańskiego Towarzystwa Numizmatycznego

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 169

1)  240 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  120 zł