wydawnictwa polskie, Zastępcze znaki pieniężne w Wojsku Polskim 1925-1939 - katalog wystawy, Lu..

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:03:00
336519
Opis: wydawnictwa polskie, Zastępcze znaki pieniężne w Wojsku Polskim 1925-1939 - katalog wystawy, Lublin 1981
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 64 strony formatu ok. 14 x 23 cm, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany katalog monet spółdzielni wojskowych, bardzo ładnie zachowany, niski nakład - jedyne 600 egzemplarzy

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 20
Ilość odsłon: 219

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  125 zł
4)  100 zł
5)  46 zł
6)  38 zł