wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dyn..

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:02:20
92219
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dynasty), tom II (Jan II Kazimierz, Kurlandia, Prusy, Brandenburgia, Inflanty oraz medale), Gdańsk 2016, ISBN 9788392745396
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 560 stron formatu B5, twarda oprawa, bogato ilustrowany katalog złotego mennictwa Wazów

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 110

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  125 zł
8)  120 zł