wydawnictwa polskie, zestaw 2 tytułów

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:01:40
336525
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 2 tytułów, 1) Stronczyński Kazimierz - Dawne Monety Polskie Dynastyi Piastów i Jagiellonów III tomy, Warszawa 2005 - reprint, t. I - Monety pierwszych czterech wieków rozbiorem wykopalisk objaśnione, 248 str., Piotrków 1883, t. II - Monety pierwszych czterech wieków w porządek chronologiczny ułożone i opisane, 224 str. + XXII tablice, Piotrków 1884, t. III - Monety XIV XV i XVI wieku uporządkowane i objaśnione, 244 str. + XXXV tablic, twarda oprawa lakierowana, reprint wykonany przez Polskie Towarzystwo Numizmatyczne 2) Kazimierz Stronczyński: Numizmatyk, sfragistyk i inwentaryzator zabytków. Materiały sesji naukowej, Piotrków Trybunalski 1983, 80 stron formatu ok B5
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 4 ksiązki

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 252

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  180 zł
4)  130 zł
5)  100 zł
6)  90 zł
7)  80 zł