wydawnictwa polskie, Stronczyński Kazimierz – Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do ro..

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:01:20
336521
Opis: wydawnictwa polskie, Stronczyński Kazimierz – Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1300; Warszawa 1847 ( REPRINT z 1980 roku wydany przez Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe)
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: format ok A5, łacznie 340 stron + 20 tablic, piękna twarda oprawa w półskórek z płótnem i złoconymi napisami na grzbiecie

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 499

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  200 zł
4)  155 zł
5)  100 zł
6)  50 zł
7)  46 zł
8)  44 zł
9)  42 zł