Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:01:00
92212
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 211 stron formatu A4, oprawa twarda lakierowana, bogato ilustrowana historia polskiego pieniądza, opisana przede wszystkim pod kątem ikonografii, przeplatana ofertą aukcyjną, bardzo ciekawa pozycja uzupełniająca podręcznik zawarty w katalogu 50. aukcji WCN, napisana lekkim i bardzo przystępnym językiem

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 60

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł