wydawnictwa polskie, Paszkiewicz Borys – Monety zastępcze Śląska, Kłodzka i Łużyc 1800–1960, ka..

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:02:40
92176
Opis: wydawnictwa polskie, Paszkiewicz Borys – Monety zastępcze Śląska, Kłodzka i Łużyc 1800–1960, katalog, Warszawa 1984, brak ISBN
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 296 stron + mapy, format A5, oprawa kartonowa, dodatkowo errata

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 49

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  12 zł