Polska, Aw: Syrena, na dole sygnatura ST.SiKORA, Rw: NAGRODA / SZEŚCIANU / 1978, m..

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 22:37:20
335649
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Aw: Syrena, na dole sygnatura ST.SiKORA, Rw: NAGRODA / SZEŚCIANU / 1978, medal projektu Stanisława Sikory
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 81.1 x 80.6 mm, 438.98 g, medal w oryginalnym pudełku

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 164

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  75 zł
5)  36 zł