Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 21:41:40
335657
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta przetarta, patyna
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 445

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  410 zł
4)  400 zł
5)  390 zł
6)  380 zł
7)  350 zł
8)  330 zł
9)  230 zł
10)  200 zł
11)  195 zł
12)  190 zł
13)  185 zł
14)  180 zł
15)  170 zł
16)  165 zł
17)  160 zł
18)  150 zł