Polska, Srebrna Odznaka Szturmowa 3. Dywizji Strzelców Karpackich

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 22:36:20
335654
Opis: Polska - RP na Emigracji, Srebrna Odznaka Szturmowa 3. Dywizji Strzelców Karpackich, Bagnet wokół którego drut kolczasty zawinięty w literę S, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana F. M. LORIOLI - MILANO - ROMA
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 19.6 x 49.3 mm, 7.75 g

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 171

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  165 zł
4)  160 zł
5)  120 zł
6)  70 zł