Polska, Brązowa Odznaka Szturmowa 3. Dywizji Strzelców Karpackich

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 22:36:00
335653
Opis: Polska - RP na Emigracji, Brązowa Odznaka Szturmowa 3. Dywizji Strzelców Karpackich, Bagnet wokół którego drut kolczasty zawinięty w literę S, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana F. M. LORIOLI - MILANO - ROMA
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 19.7 x 49.3 mm, 7.70 g

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 146

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  120 zł
5)  60 zł