Rosja, 10 kopiejek, 1851 СПБ ПА

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 22:20:20
335828
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 10 kopiejek, 1851 СПБ ПА, Petersburg
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, lekko czyszczone
Literatura: Adrianov 1851, Bitkin 379

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 122

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  95 zł
4)  65 zł
5)  55 zł
6)  48 zł
7)  44 zł
8)  40 zł
9)  38 zł