Niemcy, talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 22:16:00
335767
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861, Berlin
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, ryski w tle, ale ładnie zachowany
Literatura: AKS 116, Davenport 778, Thun 265

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 209

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  130 zł
10)  120 zł