Niemcy, gulden, 1852 A

Niemcy, gulden, 1852 A

Niemcy, gulden, 1852 A

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 22:15:20
335523
Opis: Niemcy - Hohenzollern-Sigmaringen - Fryderyk Wilhelm IV (1849–1861), gulden, 1852 A, Berlin
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: drobne rysy na awersie i rewersie, miejscowa patyna
Literatura: AKS 20, Jaeger 23

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 93

1)  470 zł
2)  460 zł