Austria, talar, 1704

Austria, talar, 1704

Austria, talar, 1704

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 22:02:00
335761
Opis: Austria - Leopold I (1657–1705), talar, 1704, Hall
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.23 g, delikatna patyna
Literatura: Davenport 1003, Herinek 652, M.-T. 760, Voglh. 221. VII

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 362

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 150 zł
4)  1 100 zł
5)  980 zł
6)  880 zł
7)  820 zł
8)  780 zł
9)  760 zł
10)  740 zł
11)  720 zł
12)  660 zł
13)  620 zł