Austria, 3 krajcary, 1649

Austria, 3 krajcary, 1649

Austria, 3 krajcary, 1649

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 22:01:40
335692
Opis: Austria - Ferdynand III (1637–1657), 3 krajcary, 1649, Graz
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 704

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 162

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  100 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  50 zł
7)  44 zł
8)  38 zł
9)  36 zł