Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 21:44:20
335662
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 342

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  390 zł
5)  380 zł
6)  370 zł
7)  350 zł
8)  330 zł
9)  310 zł
10)  290 zł
11)  270 zł
12)  250 zł
13)  230 zł
14)  210 zł