Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 21:32:20
335809
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ryski z obiegu, patyna, drobne obicia na rancie
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 238

1)  420 zł
2)  420 zł
3)  390 zł
4)  370 zł
5)  350 zł
6)  320 zł
7)  300 zł
8)  260 zł
9)  250 zł
10)  240 zł
11)  220 zł
12)  200 zł
13)  180 zł
14)  175 zł
15)  170 zł
16)  160 zł
17)  150 zł