Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 21:31:00
335666
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 227

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  540 zł
4)  500 zł
5)  430 zł
6)  380 zł
7)  360 zł
8)  340 zł
9)  320 zł
10)  300 zł
11)  290 zł
12)  280 zł
13)  270 zł
14)  250 zł
15)  240 zł