Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 21:29:40
335667
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 254

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  460 zł
4)  450 zł
5)  400 zł
6)  400 zł
7)  350 zł
8)  340 zł
9)  320 zł
10)  310 zł
11)  230 zł
12)  210 zł
13)  195 zł
14)  190 zł
15)  180 zł