Polska, trojak, 1787 EB

Polska, trojak, 1787 EB

Polska, trojak, 1787 EB

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 21:23:20
335553
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak, 1787 EB, Warszawa
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia obrzeża, patyna
Literatura: Iger WA.87.1.a, Plage 190, Plage-miedź 271

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 223

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  85 zł
4)  70 zł
5)  50 zł
6)  40 zł
7)  34 zł
8)  30 zł