Polska, tymf (złotówka), 1665 AT

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 21:18:00
335675
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, tymf (złotówka), 1665 AT, Kraków, SERVATA SALVS w legendzie awersu, korona krakowska
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1788, Tyszkiewicz 1 mk

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 192

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  140 zł
4)  110 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł
8)  55 zł
9)  50 zł