Polska, denar, 1554

Polska, denar, 1554

Polska, denar, 1554

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 21:08:40
335710
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, denar, 1554, Wilno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 2SA12-6, Kop. 3212 (R3), Tyszkiewicz 8 mk

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 184

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  80 zł
7)  44 zł
8)  40 zł