Niemcy, denar, 955–976

Niemcy, denar, 955–976

Niemcy, denar, 955–976

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 21:01:20
335737
Opis: Niemcy - Bawaria - Ratyzbona - ks. Henryk II Kłótnik 955–976 / 985–995 - I panowanie 955–976, denar, 955–976, Ratyzbona, mincerz Anti, Aw: Krzyż, w trzech kątach po trzy kulki, HEI…VSDVX•, Rw: Kaplica ze spiczastym dachem zwieńczonym krzyżem, wewnątrz EИC, RE…CIVITΛS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.8 mm, 1.70 g, patyna, zgięty i wyprostowany
Literatura: Hahn 15e2

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 138

1)  180 zł