Niemcy, denar, 948–955

Niemcy, denar, 948–955

Niemcy, denar, 948–955

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 21:01:00
335736
Opis: Niemcy - Bawaria - Ratyzbona - ks. Henryk I 948–955, denar, 948–955, Ratyzbona, mincerz Od, Aw: Krzyż, w trzech kątach po kulce, HIEMRI…DVX, Rw: Kaplica ze spiczastym dachem zwieńczonym krzyżem, wewnątrz OZI, RE…•Λ•CITΛS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.0 mm, 1.52 g, patyna
Literatura: Hahn 10j1

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 30
Ilość odsłon: 467

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  380 zł
4)  370 zł
5)  310 zł
6)  290 zł
7)  250 zł
8)  240 zł