Cesarstwo Rzymskie, follis, 321

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 21:00:00
335637
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 321, Trewir, Aw: Popiersie cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG; Rw: Ołtarz z globem oraz inskrypcją VOTIS XX, BEATA TRANQVILLITAS, w odcinku PTR
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 2.98 g, ładnie zachowane srebrzenie, patyna
Literatura: RIC 305

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 345

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł