Cesarstwo Rzymskie, follis, 320–321

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 16-12-2021 20:59:40
335641
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 320–321, Ticinum, Aw: Głowa cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG; Rw:W wieńcu laurowym VOT XX, D N CONSTANTINI MAX AVG, u dołu ST
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 2.58 g, zielona patyna
Literatura: RIC 140

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 168

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  75 zł
4)  48 zł
5)  44 zł
6)  42 zł